ANA

SAYFA

 

İLETİŞİM

BİLGİLERİ

Hukuk Akademisi Logo Desktop

Hukuk Akademisi 2017/18

Ücret İade Garantisi

Hukuk Akademisi olarak tüm katılımcılarımıza "kişisel takvimlerindeki değişiklik sonucu eğitime devam edememeleri" ya da "söz konusu eğitimin mesleki gelişimlerine  faydalı olmayacağını" düşündükleri

anda sebep belirtmeksizin kayıt iptali ve ücret iadesi hakkını sunuyoruz.

Kayıt iptali ve ücret iadesi işlemlerinde iki farklı seçenek mevcuttur:

 

TAM ÜCRET İADESİ (1)

 

Tüm katılımcılar eğitim sürecinin ilk %10'una denk gelen süre içerisinde sebep belirtmeksizin programdan ayrılma hakkına sahiptir. Bu durumda ödeme yaptığı kayıt ücretinin tamamı (ilerleyen ilk iş gününde) katılımcıya iade edilir.

EĞİTİM SÜRESİNİN TAMAMI

Eğitimin İlk

% 10'luk

Zaman Dilimi

Eğitimin Kalan

% 90'lık

Zaman Dilimi

Örneğin; 30 Saatlik bir eğitim programının ilk 3 saatinde katılımcılar sebep belirtmeksizin kaydını iptal edebilir. Ya da 10 saatlik bir eğitim programında birinci saatin sonunda sebep belirtmeksizin kaydını iptal edebilir.

 

KISMİ ÜCRET İADESİ (2)

 

Tüm katılımcılar eğitim süresinin devamında (%10'luk sürenin geçmesi durumunda) sebep belirtmeksizin programdan ayrılabilir.  Bu durumda eğitime devam ettikleri süre dikkate alınır ve birim ders saati ücreti üzerinden hesaplama yapıldıktan sonra kalan ücret (ilerleyen ilk iş gününde) katılımcıya iade edilir.

 

Örneğin; 30 Saatlik bir eğitim programının ilk 20 saatine devam eden katılımcı sebep belirtmeksizin kaydını iptal edebilir. Bu durumda birim ders saati ücreti  üzerinden hesaplama yapılır ve devam etmediği 10 saatlik eğitim ücreti  (ilerleyen ilk iş gününde) katılımcıya iade edilir.

 

 

ÖNEMLİ

 

Eğitime ilişkin kaydını iptal eden adaylara "Belgelendirme & Sertifikasyon" işlemleri yapılmamaktadır. Transkript ya da Katılım Belgesi temin edilmemektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SAYFALAR

Eğitim Bülteni Üyeliği

Hukuk Akademisi tarafından düzenlenen eğitim ve etkinlikler hakkında en güncel haberlere ulaşmak için EĞİTİM BÜLTENİ 'ne üye olabilirsiniz .

Form gönderiliyor...

Form Alındı...

Form alındı.

EĞİTİM VE ETKİNLİKLER

Güncel Eğitimler

Yaklaşan Eğitimler

Kurum İçi Eğitimler

 

Hukuk Sohbetleri

Gündem Toplantıları

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

bilgi [at] hukukakademisi.com.tr

0850 532 28 24

0532 178 28 24

Hukuk Akademisi Eğitim ve Yayıncılık Ltd. Şti. 2016, Tüm Hakları Saklıdır.