HUKUK AKADEMİSİ, 2018

Hukuk Akademisi Logo Desktop

İletişim Bilgileri

LEAP STANDARTS    .    H+ DERGİ    .    KİTAP

OTURUM AÇ

LEAP Nedir? ve Neyi Amaçlar?

LEAP (Legal Education And Accreditation Partnership), Türkiye’nin önde gelen bağımsız hukuk bürolarıyla yürütülen bir öğretim işbirliği ve standardizasyon programıdır. LEAP iki önemli amaca

hizmet etmek için planlanmıştır; Partner büroların kurumsal öğrenme süreçlerine katkı sağlamak ve hukuk disiplininin farklı branşlarında uzmanlaşmak isteyen avukat ya da avukat adayları’nın mesleki gelişimlerine en yüksek faydayı sunmak.

MESLEKİ ÖĞRETİMDE BİR SONRAKİ ADIM

 

Hukuk Akademisi olarak nihai amacımız, hukuk alanındaki yetişkin öğretiminde ulusal ve uluslararası düzeyde geçerliliği kabul edilmiş yeni uygulama ve standartlar sunmak ve bu standartları yaygınlaştırmak olarak özetlenebilir. Mesleki öğretim alanındaki ileri düzey standardizasyonu simgeleyen LEAP, alanında uzmanlaşmış, kurumsal bilgi, tecrübe ve deneyime sahip “bağımsız hukuk büroları” ile işbirliği içinde sürdürülmektedir.

 

KALİFİKASYON PROGRAMLARI; Q1 ve Q2 DÜZEY

 

Kalifikasyon programları kapsamında amaçlanan temel unsur, katılımcıların belirli konu başlıklarında sahip oldukları bilgi, deneyim ve tecrübeleri “geliştirmelerine” (Q2) ya da söz konusu edinimleri “kazanmalarına” (Q1) olanak sunmaktır. Q1 ve Q2 düzey öğretim programları yalnızca LEAP bünyesindeki partner hukuk büroları ile işbirliği içerisinde düzenlenir.

 

Q1 ve Q2 düzey programların bir diğer amacı ise katılımcıların (optimum çıktı yeterliliğini sağlamaları durumunda) bilgi, tecrübe ve deneyimlerini “test” ve “tescil” etmelerine imkan sunmaktır. Tescil işlemi öğretim partneri olan hukuk bürosu tarafından yapılmaktadır.

 

Q1 VE Q2 DÜZEY AKREDİTASYON, partner büro’nun kendİ personellerİnden bekledİğİ “mİnİmum yeterlİlİğİ” sembolİze eTMEKTEDİR.

 

 

 

ÖĞRETİM PARTNERLERİ

Q1 VE Q2 DÜZEY TÜM KALİFİKASYON PROGRAMLARI İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ

HAYAT BOYU ÖĞRENİM MERKEZİ ONAYLIDIR.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SAYFALAR

Eğitim Bülteni Üyeliği

Hukuk Akademisi tarafından düzenlenen eğitim ve etkinlikler hakkında en güncel haberlere ulaşmak için EĞİTİM BÜLTENİ 'ne üye olabilirsiniz .

Form gönderiliyor...

Form Alındı...

Form alındı.

Ücretlendirme

EĞİTİM VE ETKİNLİKLER

Güncel Eğitimler

Yaklaşan Eğitimler

Kurum İçi Eğitimler

 

Hukuk Sohbetleri

Gündem Toplantıları

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

bilgi [at] hukukakademisi.com.tr

0850 532 28 24

0532 178 28 24

Hukuk Akademisi Eğitim ve Yayıncılık Ltd. Şti. © 2018 Tüm hakları saklıdır. Aydınlatma MetniŞartlar & Gizlilik