HUKUK AKADEMİSİ, 2018

Hukuk Akademisi Logo Desktop

İletişim Bilgileri

LEAP STANDARTS    .    H+ DERGİ    .    KİTAP

OTURUM AÇ

Kira Hukuku ve Türk Parasını Koruma Mevzuatı

/ Q2 Düzey Mesleki Eğitim Programı

Kira hukukuna ilişkin temel kavramların, güncel sorunların ve sektör tecrübelerinin katılımcılara aktarılması ve katılımcılara uygulamaya yönelik birikim kazandırılması hedeflenmektedir.

ÖĞRETİM İÇERİĞİ

Türk parasının kıymetinin korunmasına ilişkin mevzuata getirilen yeni düzenlemeler, Türk Borçlar Kanunu’nda kira artışına ilişkin hükümlerde yapılan değişiklikler ile birlikte kira hukuku gayrimenkul sektörünün ve hukukçularının tekrar gündemine oturmuştur. Program kapsamında, uygulayıcıların her zaman karşısına çıkan ve ciddi sayıda uyuşmazlığa konu olan kira hukuku ve dinamikleri, güncel yargı kararları ve yeni düzenlemeler ile birlikte ele alınacak, ileri seviyede ise daha sofistike ve farklı kira sözleşmesi tipleri üzerinde durulacaktır.

 

 Eğitim Künyesi Eğitim Tarihi21 Şubat 2019 Eğitim Süresi03 Ders Saati / 1 Yarım Gün Öğretim Partneri (LEAP)Hergüner Bilgen Özeke Avukatlık Ortaklığı EğitmenlerAv. Nazım Olcay KURT Eğitim Yeriİstanbul, Levent199

KAZANIMLAR

Bu programı başarıyla tamamlayan katılımcıların kira hukuku alanındaki önemli ve güncel konularda bilgi edinmesi amaçlanmaktadır.

 

ÖĞRETİM SEVİYESİ: Q2 MESLEKİ KALİFİKASYON

Q2 “Mesleki Kalifikasyon” eğitimleri, katılımcıların belirli konu başlıklarında bilgi, deneyim ve tecrübe “kazanmalarını” ve söz konusu kazanımları “tescil

etmelerine” olanak sunar. Öğretim programına ilişkin “optimum çıktı” (kazanım) düzeyi, öğretim partneri olan hukuk bürosu’nun kendi personellerinden beklediği “min. yeterliliği” temsil eder.

 

KİMLER KATILABİLİR?

Q2 Düzey programlar, katılımcı adaylarında (ilgili öğretim programı başlığında) temel düzey bilgi, deneyim ve tecrübe şartı arayabilmektedir. Bu programa ilişkin ön başvuru işlemini aşağıda yer alan ONLINE form üzerinden tamamladıktan sonra tarafınıza gönderilen "ADAY BİLGİLENDİRME DOSYASI"nı detaylı şekilde incelemenizi ve kesin kayıt işlemlerini bu doğrultuda başlatmanızı tavsiye ederiz.

 

KATILIM BELGESİ VE TRANSKRİPT

03 Ders saatinden oluşan bu programın bitiminde ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME sınavı yapılmaktadır. Sınavda 60/100 ve üzeri not alan tüm adaylara BAŞARI BELGESİ ve 2'ŞER ADET TRANSKRİPT takdim edilir. Söz konusu belgeler HUKUK AKADEMİSİ ve HERGÜNER l BİLGEN l ÖZEKE AVUKATLIK ORTAKLIĞI onaylıdır.

 

KAYIT ÜCRETİ HAKKINDA

 

SATIN AL

ONLINE ÖN BAŞVURU

BU PROGRAM SİZİN İÇİN UYGUN MU?

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Öğretim programına ilişkin ön başvuru işleminizi aşağıdaki formu doldurarak başlatabilirsiniz. Eğitim Danışmanımız mevcut kontenjan durumu ve kayıt işlemleri ile ilgili olarak sizinle iletişime geçecektir. Ön Başvuru işlemleri esnasında adaylar herhangi bir ücret ödeme yükümlülüğü altına girmemektedir.

Form gönderiliyor...

Form Alındı...

Form alındı.

Hukuk Akademisi bünyesinde sunulan tüm öğretim programları belli bir konuda mesleki gelişiminizi amaçlayan, uygulama odaklı ve tecrübe aktarımını destekleyici nitelikte dizayn edilmiştir. Lisans, Lisansüstü ya da Doktora tarzı akademik programlar ile arasındaki en önemli fark “gerek eğitim içeriğinin gerekse eğitmen kadrosunun belirlenmesinde” iş hayatına yönelik önceliklerin dikkate alınmasıdır.

 

“Amacınız teori odaklı Akademik bir eğitim almak ise söz konusu alana yönelik (Varsa) Yüksek Lisans ya da Doktora programlarını tercih etmenizi öneririz."

 

Hukuk Akademisi tarafından düzenlenen mesleki öğretim programları belirli bir alanda yeteneklerini geliştirmek veya yeni bir alanda kariyer yapmak isteyenler kişiler tarafından tercih edilmelidir. Ayrıca bu programlar, kendi iş alanlarıyla ilgili ek eğitim isteyen profesyonellerden, mezuniyet aşamasındaki lisans öğrencilerine kadar pek çok kişi için idealdir.

Program hakkında detaylı bilgi için

Eğitim Danışmanımız ile iletişime geçebilirsiniz ;

Bizi Sosyal Medyada

Takip Edin

0 850 532 28 24

0 532 178 28 24

Eğitim Merkezi: Büyükdere Cad. No:199, Levent / İstanbul

Ücretlendirme

EĞİTİM VE ETKİNLİKLER

Güncel Eğitimler

Yaklaşan Eğitimler

Kurum İçi Eğitimler

 

Hukuk Sohbetleri

Gündem Toplantıları

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

bilgi [at] hukukakademisi.com.tr

0850 532 28 24

0532 178 28 24

Hukuk Akademisi Eğitim ve Yayıncılık Ltd. Şti. © 2018 Tüm hakları saklıdır. Aydınlatma MetniŞartlar & Gizlilik