Hukuk Akademisi 2016/17

Hukuk Akademisi Logo Desktop

 

İLETİŞİM

BİLGİLERİ

 

ANA

SAYFA

İnternet Bankacılığı, Kredi Kartı, E-Para ve Ödeme Sistemleri Hukuki Uygulamaları

Bu eğitimin katılımcıları, Türk Ceza Kanunu ve Bankacılık mevzuatı kapsamında İnternet Bankacılığı, Kredi Kartı ve Elektronik Para ve Ödeme Sistemleri uygulamaları aracılığıyla ortaya çıkan hukuki, cezai

ve teknik uyuşmazlıkları hakkında bilgi sahibi olacaklardır.

EĞİTİM İÇERİĞİ

 

Toplam 6 ders saatinden oluşan eğitim içeriğinin ilk bölümünde internet bankacılığı hukuk davaları, ikinci bölümünde kredi kartları ters ibraz (chargeback) işlemleri üçüncü bölümünde Banka ve Kredi Kartı Dolandırıcılılarının cezai ve teknik boyutu, dördüncü bölümünde ise elektronik para ve ödeme sistemleri mevzuat ve uygulamaları işlenecektir. Tüm konular, yaşanmış örnek olaylar, bilirkişi raporları ve Yargıtay içtihatları eşliğinde uygulamalı olarak anlatılacaktır.

 

Eğitmen: Av. Özgür ERALPKAZANIMLAR

 

Bu eğitimin katılımcıları, çalıştıkları kurumlarda, danışmanlık hizmet verdikleri şirketlerde veya avukat olarak takip ettikleri davalarda kullanabilecekleri bilgi notları edineceklerdir. Somut uyuşmazlıkları görerek ve analiz ederek kurumsal süreçleri denetleme ve uyum sağlama konusunda yönlendirebileceklerdir.

 

KİMLER KATILABİLİR ?

 

Bu eğitim programı; Avukatlar, stajyer avukatlar, Bilgi İşlem çalışanları, banka, elektronik para ve ödeme sistemi kurumlarındaki risk birimi çalışanları ile e-ticaret sitesi yöneticilerine yönelik olarak tasarlanmıştır.

 

BAŞVURU KOŞULLARI Eğitim Künyesi Eğitim Tarihleri10 Aralık 2016, Cts. Eğitim Süresi06 Ders Saati / 1 Tam Gün EğitmenAv. Özgür ERALP Eğitim Yeriİstanbul, Levent199 DüzenleyenHukuk Akademisi

 

Bu eğitim programı yukarıda belirtildiği üzere "GENEL KATILIMA" açıktır. 6 Ders saatinden oluşan programın tamamına katılan tüm adaylara "Katılım Belgesi ve Transkript" takdim edilecektir.

 

 

KAYIT İŞLEMLERİ

 

Hukuk Akademisi bünyesinde düzenlenen tüm eğitim programlarında ön başvuru işlemleri internet üzerinden "Online Başvuru Formu"nun doldurulmasıyla yapılmaktadır. Sayfanın alt kısmında bulunan formu doldurarak başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.  Ön Başvuru işlemleri esnasında katılımcı adayı herhangi bir ücret ödeme yükümlülüğü altına girmemektedir.

 

Formun doldurulmasının ardından Eğitim Danışmanlarımız sizinle iletişime geçerek programa ilişkin kontenjan durumu hakkında bilgi verecektir. Boş kontenjan bulunması durumunda "Kayıt İşlemlerini" başlatabilirsiniz. Sınıf kontenjanının dolması durumunda "Yedek Listeye" dahil edileceksiniz.

 

KAYIT ÜCRETİ HAKKINDA

 

 

Kayıt Ücreti Tablosu

Vadeli ödeme seçeneğinden yararlanmak isteyen adaylar kayıt işlemlerini Biletix üzerinden gerçekleştirebilir. Biletix üzerinden vadeli olarak kayıt işlemini tamamlayan adaylar “Kontenjan Bazlı Ücretlendirme” çerçevesinde sağlanan ek indirim imkanlarından yararlanamaz. Eğitim programına ilişkin Biletix satış sayfasına aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz;

 

 

NOT: Tüm katılımcılara "İNTERNET BANKACILIĞI VE KREDİ KARTI DOLANDIRICILIĞININ TEKNİK, HUKUKİ VE CEZAİ BOYUTU - Av. Özgür ERALP" kitabı ve eğitimi destekleyici nitelikte  On İki Levha Yayıncılık tarafından temin edilen bir adet kitap ücretsiz olarak verilecektir. Ayrıca;  Ders notları, bir ay süresince Lexpera® kullanımı, gün boyu kahve - çay servisi ve atıştırmalıklar eğitim bedeline dahildir.

ONLINE ÖN BAŞVURU

BU EĞİTİM SİZİN İÇİN UYGUN MU?

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Eğitim programına ilişkin ön başvuru işleminizi aşağıdaki formu doldurarak başlatabilirsiniz. Eğitim Danışmanımız mevcut kontenjan durumu ve kayıt işlemleri ile ilgili olarak sizinle iletişime geçecektir. Ön Başvuru işlemleri esnasında adaylar herhangi bir ücret ödeme yükümlülüğü altına girmemektedir.

Form gönderiliyor...

Form Alındı...

Form alındı.

Hukuk Akademisi bünyesinde sunulan tüm eğitim programları belli bir konuda mesleki gelişiminizi amaçlayan, uygulama odaklı ve tecrübe aktarımını destekleyici nitelikte dizayn edilmiştir. Lisans, Lisansüstü ya da Doktora tarzı akademik programlar ile arasındaki en önemli fark “gerek eğitim içeriğinin gerekse eğitmen kadrosunun belirlenmesinde” iş hayatına yönelik önceliklerin dikkate alınmasıdır.

 

“Amacınız teori odaklı Akademik bir eğitim almak ise söz konusu alana yönelik (Varsa) Yüksek Lisans ya da Doktora programlarını tercih etmenizi öneririz."

 

Hukuk Akademisi tarafından düzenlenen eğitim programları belirli bir alanda yeteneklerini geliştirmek veya yeni bir alanda kariyer yapmak isteyenler kişiler tarafından tercih edilmelidir. Ayrıca bu programlar, kendi iş alanlarıyla ilgili ek eğitim isteyen profesyonellerden, mezuniyet aşamasındaki lisans öğrencilerine kadar pek çok kişi için idealdir.

Program hakkında detaylı bilgi için

Eğitim Danışmanımız ile iletişime geçebilirsiniz ;

Bizi Sosyal Medyada

Takip Edin

0 850 532 28 24

0 532 178 28 24

Eğitim Merkezi: Büyükdere Cad. No:199, Levent / İstanbul

Hukuk Akademisi Eğitim ve Yayıncılık Ltd. Şti. © 2018 Tüm hakları saklıdır. Aydınlatma MetniŞartlar & Gizlilik