Hukuk Akademisi 2017/18

Hukuk Akademisi Logo Desktop

 

İLETİŞİM

BİLGİLERİ

 

ANA

SAYFA

Deneyimi Geleceğe Taşıyoruz...

Hukuk disiplinin farklı branşlarında uzmanlaşmak isteyen bireylere en uygun programları sunarak hayalleri ve kariyer hedefleri arasında kısa bir yol bulmaya çalışıyoruz. Bu yolun engelsiz, inşa edilebilir

ve hızlı olması için en  etkili aracın eğitim olduğuna inanıyoruz.

MESLEKİ BAŞARI, BİLGİ VE TECRÜBE SAHİBİ OLMAKLA DOĞRU ORANTILIDIR!

 

Meslek hayatınıza yönelik "amaçlarınız", "kariyer planınız" ya da  "uzmanlık hedefleriniz" yoğun emek harcamanızı gerektiren uzun ve engebeli bir  süreci de beraberinde getirir. Edineceğiniz her yeni deneyim ve tecrübe bu zorlu yolda sizi hedefinize daha da yaklaştırıp gelişiminize katkı sağlayacaktır. Doğası gereği oldukça yavaş ilerleyen ve dışsal faktörlerin belirgin olduğu "Tecrübe ve Deneyim Kazanma Süreci"ne karşın "Eğitim Yoluyla Mesleki Gelişim" tamamen sizin kontrolünüzde ve hedefleriniz dahilinde şekillenmektedir.

 

Mesleki eğitimin çalışma yaşamınıza yönelik en önemli avantajlarından birisi de söz konusu gelişim sürecini inşa edilebilir kılması ve hızlandırmasıdır. Hukuk Akademisi olarak düzenlediğimiz tüm eğitim programlarında katılımcıların mesleki gelişimini en üst düzeye taşımayı hedefliyoruz. Eğitim içeriklerimizin tasarlanmasında ve eğitmen kadromuzun belirlenmesinde mesleki bilgi aktarımının yanı sıra "Tecrübe" aktarımını da amaçlıyor ve bu yolla katılımcılarımızın gelişim süreçlerine katkıda bulunuyoruz.

 

NEDEN HUKUK AKADEMİSİ?

 

İnsanları yöneten istek ve beklentiler, yerini öğrenme eylemine bırakabilecek besleyici bir çevreye ihtiyaç duyar. Öğrenmek yalnızca alarak kazanılan bir edinim değildir, aynı zamanda katılımcı olmayı, etkilemeyi ve yaratıcı olmayı gerektirir.  Hukuk Akademisi bünyesinde dizayn edilen tüm eğitim programları, bireyin mesleki gelişimini teşvik edebilmek için en uygun pedagojik araç ve teknikler ile donatılmıştır.

 

Uygulama odaklı ve tecrübe aktarımını teşvik edici eğitim içerikleri ile özgün çözümler üretebilen farklı modeller  ortaya koyabilen ve uygulama-kontrol yetkinliğine sahip bireylerin yetişmesine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

 

EĞİTİM METODUMUZ

 

Eğitim programlarımız kişinin ihtiyacına  göre kurgulanmış, esnek ve zengin içerikli, sonuçların farklı yönlerden ele alınarak değerlendirildiği ve sürekli gelişmekte olan dinamik bir yapıdadır. Türkiye’nin en prestijli üniversitelerinin akreditasyonu ile sunulan ve uzman isimlerin bilgi, birikim ve deneyimin bilinci ile oluşturdukları eğitim içeriklerinin ihtiyaç duyulan profesyonel kadroların oluşmasında katkı sağlamasını umut ediyoruz.

2017/18 EĞİTMENLİK BAŞVURULARI

"Deneyim, Bilgi ve Tecrübelerinizi Paylaşın"

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SAYFALAR

Eğitim Bülteni Üyeliği

Hukuk Akademisi tarafından düzenlenen eğitim ve etkinlikler hakkında en güncel haberlere ulaşmak için EĞİTİM BÜLTENİ 'ne üye olabilirsiniz .

Form gönderiliyor...

Form Alındı...

Form alındı.

EĞİTİM VE ETKİNLİKLER

Güncel Eğitimler

Yaklaşan Eğitimler

Kurum İçi Eğitimler

 

Hukuk Sohbetleri

Gündem Toplantıları

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

bilgi [at] hukukakademisi.com.tr

0850 532 28 24

0532 178 28 24

Hukuk Akademisi Eğitim ve Yayıncılık Ltd. Şti. 2016, Tüm Hakları Saklıdır.