HUKUK AKADEMİSİ, 2018

Hukuk Akademisi Logo Desktop

İletişim Bilgileri

LEAP STANDARTS    .    H+ DERGİ    .    KİTAP

OTURUM AÇ

Güncel Mevzuat ve Uygulama Çerçevesinde

Gayrimenkul Hukuku / Q2 Düzey

Gayrimenkul, ekonomimiz içerisinde en büyük ve hızlı büyüme kateden sektörler arasında yer almaktadır. Bu niteliğiyle, hukukçular açısından da ciddi önem taşımaktadır.

Gayrimenkul hukuku, inşaat, imar gibi teknik alanlarla da yakın ilişki içinde olduğu için kendine özgü işleyiş ve özellikleri bulunmaktadır. Bu boyutuyla, bu alanda uzmanlaşan hukukçuların edindiği tecrübeleri meslektaşlarıyla paylaşmaları önem taşımaktadır.

 

ÖĞRETİM İÇERİĞİ

Proje geliştirme süreci ve gayrimenkulle bağlantılı, gayrimenkul yatırım fonu, gayrimenkul sertifikası gibi sermaye piyasası araçları ve yeni nesil yatırım yöntemleri, kadastro, imar, parselasyon, yeni imar yönetmeliği gibi gayrimenkul

ve imar hukukuna ilişkin temel bilgiler ile kat karşılığı inşaat/hasılat paylaşımı sözleşmeleri, kira sözleşmeleri gibi temel sözleşmeler ve proje geliştirme süreci kapsamlı bir şekilde ve pek çok yönü ile birlikte ele alınmakta ve temel prensipler ve yaşanmış tecrübeler ile desteklenmektedir.

 

PROGRAMIN AMACI  Eğitim Künyesi Eğitim Tarihi04-05 Temmuz 2018 Eğitim Süresi06 Ders Saati / 2 Yarım Gün Öğretim Partneri (LEAP)Hergüner Bilgen Özeke Avukatlık Ortaklığı EğitmenlerAv. Nazım Olcay KURTAv. Serkan GÜLAv. Enis Sinan REYHAN Eğitim Yeriİstanbul, Levent199

Öğretim programı ile, sistematik dahilinde gayrimenkul hukukuna ilişkin sahip olunan bilgi ve tecrübelerin katılımcılara aktarımı hedeflenmektedir.

 

KAZANIMLAR

Bu programı başarıyla tamamlayan katılımcıların gayrimenkul hukuku alanında çalışmak için gerekebilecek bazı nitelikli bilgi ve yöntemleri öğrenmesi amaçlanmaktadır.

 

ÖĞRETİM SEVİYESİ: Q2 MESLEKİ KALİFİKASYON

Q2 “Mesleki Kalifikasyon” eğitimleri, katılımcıların belirli konu başlıklarında bilgi, deneyim ve tecrübe “kazanmalarını” ve söz konusu kazanımları “tescil

etmelerine” olanak sunar. Öğretim programına ilişkin “optimum çıktı” (kazanım) düzeyi, öğretim partneri olan hukuk bürosu’nun kendi personellerinden beklediği “min. yeterliliği” temsil eder.

 

KİMLER KATILABİLİR?

Q2 Düzey programlar, katılımcı adaylarında (ilgili öğretim programı başlığında) temel düzey bilgi, deneyim ve tecrübe şartı arayabilmektedir. Bu programa ilişkin ön başvuru işlemini aşağıda yer alan ONLINE form üzerinden tamamladıktan sonra tarafınıza gönderilen "ADAY BİLGİLENDİRME DOSYASI"nı detaylı şekilde incelemenizi ve kesin kayıt işlemlerini bu doğrultuda başlatmanızı tavsiye ederiz.

 

KATILIM BELGESİ VE TRANSKRİPT

06 Ders saatinden oluşan bu programın bitiminde ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME sınavı yapılmaktadır. Çoktan seçmeli 10 adet sorudan oluşan sınavda 60/100 ve üzeri not alan tüm adaylara BAŞARI BELGESİ ve 2'ŞER ADET TRANSKRİPT takdim edilir. Söz konusu belgeler HUKUK AKADEMİSİ, HERGÜNER l BİLGEN l ÖZEKE AVUKATLIK ORTAKLIĞI ve İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ HAYAT BOYU EĞİTİM MERKEZİ onaylıdır.

 

KAYIT ÜCRETİ HAKKINDA

 

 

KAYIT İŞLEMLERİ

Hukuk Akademisi bünyesinde düzenlenen tüm öğretim programlarında ön başvuru işlemleri internet üzerinden "Online Başvuru Formu"nun doldurulmasıyla yapılmaktadır. Sayfanın alt kısmında bulunan formu doldurarak başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.  Ön Başvuru işlemleri esnasında katılımcı adayı herhangi bir ücret ödeme yükümlülüğü altına girmemektedir.

 

Formun doldurulmasının ardından Eğitim Danışmanlarımız sizinle iletişime geçerek ADAY BİLGİLENDİRME DOSYASINI sizinle paylaşacaktır. Boş kontenjan bulunması durumunda KESİN KAYIT İŞLEMLERİNİ başlatabilirsiniz. Sınıf kontenjanının dolması durumunda YEDEK LİSTEYE dahil edileceksiniz.

ONLINE ÖN BAŞVURU

BU PROGRAM SİZİN İÇİN UYGUN MU?

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Öğretim programına ilişkin ön başvuru işleminizi aşağıdaki formu doldurarak başlatabilirsiniz. Eğitim Danışmanımız mevcut kontenjan durumu ve kayıt işlemleri ile ilgili olarak sizinle iletişime geçecektir. Ön Başvuru işlemleri esnasında adaylar herhangi bir ücret ödeme yükümlülüğü altına girmemektedir.

Form gönderiliyor...

Form Alındı...

Form alındı.

Hukuk Akademisi bünyesinde sunulan tüm öğretim programları belli bir konuda mesleki gelişiminizi amaçlayan, uygulama odaklı ve tecrübe aktarımını destekleyici nitelikte dizayn edilmiştir. Lisans, Lisansüstü ya da Doktora tarzı akademik programlar ile arasındaki en önemli fark “gerek eğitim içeriğinin gerekse eğitmen kadrosunun belirlenmesinde” iş hayatına yönelik önceliklerin dikkate alınmasıdır.

 

“Amacınız teori odaklı Akademik bir eğitim almak ise söz konusu alana yönelik (Varsa) Yüksek Lisans ya da Doktora programlarını tercih etmenizi öneririz."

 

Hukuk Akademisi tarafından düzenlenen mesleki öğretim programları belirli bir alanda yeteneklerini geliştirmek veya yeni bir alanda kariyer yapmak isteyenler kişiler tarafından tercih edilmelidir. Ayrıca bu programlar, kendi iş alanlarıyla ilgili ek eğitim isteyen profesyonellerden, mezuniyet aşamasındaki lisans öğrencilerine kadar pek çok kişi için idealdir.

Program hakkında detaylı bilgi için

Eğitim Danışmanımız ile iletişime geçebilirsiniz ;

Bizi Sosyal Medyada

Takip Edin

0 850 532 28 24

0 532 178 28 24

Eğitim Merkezi: Büyükdere Cad. No:199, Levent / İstanbul

Ücretlendirme

EĞİTİM VE ETKİNLİKLER

Güncel Eğitimler

Yaklaşan Eğitimler

Kurum İçi Eğitimler

 

Hukuk Sohbetleri

Gündem Toplantıları

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

bilgi [at] hukukakademisi.com.tr

0850 532 28 24

0532 178 28 24

Hukuk Akademisi Eğitim ve Yayıncılık Ltd. Şti. © 2018 Tüm hakları saklıdır. Aydınlatma MetniŞartlar & Gizlilik