ANA

SAYFA

 

İLETİŞİM

BİLGİLERİ

Hukuk Akademisi Logo Desktop

Hukuk Akademisi 2016/17

Çözüm Ortaklarımız

Hukuk Akademisi'nin eğitim ve hizmet kalitesini en üst düzeye taşımak amacıyla "farklı süreç ve hizmet alanlarında" güçlü işbirlikleri yapıyor, alanında lider kurum ve kuruluşlar ile deneyim ve tecrübe

paylaşımı yapıyoruz.

EĞİTİM İŞBİRLİĞİ

 

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ - SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ

 

132 yıllık geçmişiyle dünyanın önde gelen odalarından İstanbul Ticaret Odası’nın desteği ile 2001 yılında kurulan İstanbul Ticaret Üniversitesi,  7.000'i aşkın öğrencisini "Mesleki donanıma sahip", "teoriyi ve pratiği" hayatın gerçeklerinden kopmadan bütünleştiren bireyler olarak yetiştirmeyi amaçlıyor.  Mesleki eğitime atfettiği önem ve bu konudaki çalışmaları Hukuk Akademisi'nin eğitim kalitesine de yön veriyor.

 

 

 

BASILI YAYIN / DİJİTAL BİLGİ SİSTEMİ

 

LEXPERA®

 

Günümüz teknolojisindeki hızlı gelişmeler hiç şüphesiz hukuk dünyasında da değişimi ve yeni imkanları beraberinde getiriyor. 2015 yılında faaliyete geçen  Lexpera®,  Türkiye’de ilk kez hukukçuların hizmetine sunduğu çözümlerle, bilgi kaynaklarına erişimde hukukçunun en temel başvuru kaynağı olmayı amaçlıyor. Hukuk Akademisi eğitim programlarına devam eden tüm katılımcılar eğitim süreçleri boyunca  Lexpera®'yı ücretsiz olarak kullanma imkanına sahip.

 

 

ON İKİ LEVHA YAYINCILIK

 

“Hukuk alanında hak edilen kalitede yayın yapılması” idealiyle yola çıkan "On İki Levha Yayıncılık", kurulduğu günden bu yana hukuk eserleri yayıncılığı alanında ilkeli ve yenilikçi bir anlayışıyla okuyucularına ulaşmayı amaçlıyor. Hukuk Akademisi programlarında eğitimi destekleyici tüm kaynak kitaplarda "On İki Levha Yayıncılık" ile işbirliği yapıyoruz.

 

 

 

EĞİTİM MERKEZİ

 

WORKINTON

 

Eğitim içeriği ve Akademik kadronun yanı sıra Eğitim sürecinin verimliliğini etkileyen unsurlardan bir diğeri de fiziksel mekanın "ergonomisi, teknik altyapısı ve sahip olduğu donanımsal özellikler" gelmektedir. Hukuk Akademisi olarak düzenlediğimiz tüm Mesleki Eğitim Programları'nı Workinton toplantı odaları ve dersliklerinde gerçekleştiriyoruz.

 

 

 

ÖDEME / TAHSİLAT NOKTASI

 

BILETIX

 

Ödüllü web sitesi, çağrı merkezi, perakende satış noktaları, mobil, kiosk ve banka ATM ağı uygulamaları ile tüm Türkiye çapında hizmet sunan "Biletix" ile  ödeme çözümleri konusunda 2014 yılında başlattığımız işbirliği devam ediyor. Hukuk Akademisi tarafından düzenlenen etkinliklere kayıt yaptıran tüm adaylar  ücret ödemelerini internet üzerinden ve uygun vadeler dahilinde gerçekleştiriyor.

 

 

 

İLETİŞİM

 

LAWINK

 

Hukuk Akademisinin tüm iletişim kanalları; "Basılı Yayın (Eğitim Bülteni & Eğitim Katalogları)" başta olmak üzere "Sosyal Medya", "Mailing" ve "İnternet Sitesi" yönetimi konusunda LAWINK ile işbirliği yapıyoruz.

Eğitim Bülteni Üyeliği

Hukuk Akademisi tarafından düzenlenen eğitim ve etkinlikler hakkında en güncel haberlere ulaşmak için EĞİTİM BÜLTENİ 'ne üye olabilirsiniz .

Form gönderiliyor...

Form Alındı...

Form alındı.

EĞİTİM VE ETKİNLİKLER

Güncel Eğitimler

Yaklaşan Eğitimler

Kurum İçi Eğitimler

 

Hukuk Sohbetleri

Gündem Toplantıları

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

bilgi [at] hukukakademisi.com.tr

0850 532 28 24

0532 178 28 24

Hukuk Akademisi Eğitim ve Yayıncılık Ltd. Şti. 2016, Tüm Hakları Saklıdır.